sobota 29. dubna 2023

JISTOTA, SLUŠNOST, ŽIVOTA CO NEJLEPŠÍ UDRŽITELNOST


POŽADUJI: 

DEMISI  (FAŠISTŮ/FAŠISTEK VŮČI LIDU ČR) VLÁDY, 

POSLANECKÉ SNĚMOVNY, SENÁTU ČR !!!


ZRUŠENÍ NORMY 3X A DOST !!!


STOP POVINNÝM TELEVIZNÍM A ROZHLASOVÝM 

POPLATKŮM !!!


~~

~~
~~
 "CELOSTNÍ_MEDICÍNA"
..INFORMATIVNĚ.. :
JP_DIARY>ÚVODEM:
 LIDÉ..LIDE..NÁRODE, SVĚTA i "NÁRODOVÍ", 

!!! SJEDNOŤME SE !!! : http://www.CHARTA1.wz.cz (UDHR_FRIENDS ) 

PŘÁTELÉ PRÁVNÍHO DOKUMENTU: "VŠEOBECNÁ_DEKLARACE LIDSKÝCH_PRÁV_OSN"

~~
 CZECH/MÉDIA_POLITICS:

 
~~

JP_DIARY > Page_1 

>>JP_DIARY>Page_2B<<

~~

 CELOSTNÍ_MEDICÍNA PRO_PROSPERITU

~~

4.5.2023..: JEN KRETÉNI MOHOU HLEDAT  Z ŘAD POLITICKÉ, EKONOMICKÉ, MEDIÁLNÍ SFÉRY ČR PENÍZE DO STÁTNÍHO ROZPOČTU, NECHTÍC PŘI TOM VIDĚT, ŘEŠIT,.. (VYHÝBAVĚ).. TAK JAK NAŘIZUJI TOTO: 

https://AUTOGENOCIDA.CZ

https://FATAMORGANA.LIVE

DŮSLEDKY  TOHOTO PŘÍSTUPU NEDOHLÉDNEŠ(TE) NI EVROPO, SVĚTE. ŽÁDNÝ OKEC, NIC, JINAK TI(VÁM) NEPOMŮŽE. CHTÍT OCHCÁVAT KOSMOS, ŽIVOT, ZDRAVÍ_LIDU, LIDSKOU_DŮSTOJNOST, SE..NI_KARMICKY.. NEVYPLÁCÍ.

~~

6.5.2023..: JP:  NÁZOROVĚ PODPORUJI: VLÁDY NEMAJÍ CO NECHÁVAT LIDI SE UDŘÍT K SMRTI, ANI JE NECHÁVAT ZBÍDAČELE ÚTRPNĚ HYNOUT V PODMÍNKÁCH BEZDOMOVECTVÍ, ALE MAJÍ VLÁDY POVINNOST VE SLUŽBĚ LIDU S PÉČÍ ŘÁDNÉHO HOSPODÁŘE ZEJMÉNA O ZDRAVÍ LIDU, O LIDSKOU DŮSTOJNOST, TEDY I O KLIMA, VYTVÁŘET LIDU PODMÍNKY K DŮSTOJNÉMU ŽIVOTU.. V CÓ NEJLEPŠÍM ZDRAVÍ.
LEVICE: https://www.facebook.com/groups/540684107837731/permalink/735203968385743/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

'LEVICE', dne 8.5.2023:

https://m.facebook.com/groups/540684107837731/permalink/737301124842694/

JP: OPUSŤTE POJEM Z DOBY POTĚMKINOVSKO BOLŠEVICKÉ.. : LEVICE, 

A ZKUZTE BÝT: SRDCAŘI. 

SRDCE JE DLE TCM PÁROVÝM ORGÁNEM S MOZKEM, TAKÉ S PÁTEŘÍ. / PŘÍŠTÍ POLITICKÁ SÍLA V ČR SRDCI EVROPY, SVĚTA, MÁ LI BÝT ÚSPĚŠNÁ, A K NĚČEMU, SMYSLUPLNÁ LIDU, BUDOU: SRDCAŘI 💖😉. (JP) / http://www.ABCD.wz.cz

 ~~

 5.5.2023.. JP:

 JP~INFOS~4: TO BY BYLO CZECH_FAŠISTIC BAHÝNEČKO..

~~

4.5.2023:..: https://www.irozhlas.cz/komentare/pavel-a-caputova-na-ukrajine-komentar-sabata_2305020629_cen

JP:  PRAVICE=FAŠISMUS VŮČI LIDU RŮZNĚ.. JAK SE LZE PŘESVĚDČOVAT. POKUD KDOKOLI SMÝŠLÍ.. CHOVÁ SE.. FAŠISTICKY, NAVÍC MENTAL_PRO_PUTINSKY, PODPORUJE TAK TERORISMUS, VRAŽDĚNÍ, PATŘÍ TEDY STEJNĚ JAKO PUTIN DO KRIMINÁLU. 

FAŠISMUS, TERORISTICKO AGRESORSKÝ, (NEPLEŤME SI POJMY S NACIONALISMEM, PATRIOTISMEM..), JE CELOSVĚTOVĚ TRESTNÁ IDEOLOGIE. JAK JE TEDY MOŽNÉ, ŽE POKUD SPOLEČNOST OBECNĚ I VÍ NAPŘÍKLAD O NĚKOM, JAKO NAPŘÍKLAD O ROBERTU_FICOVI, ŽE JE TO MENTAL_PRO_PUTINISTA, FAŠISTA, ŽE TAKOVÝ ČLOVĚK JEŠTĚ NENÍ V KRIMINÁLU??!!! , A NAVÍC ŽE HO SPOLEČNOST NECHÁ KANDIDOVAT DO POLITICKÝCH FUNKCÍ??!!! TAKOVÁTO SPOLEČNOSTI: ZABAL TO!!! NIC JINÉHO TI NEZBÝVÁ.

 ~~

3.5.2023:

JP:
JÓ??!!! :
.. 
.. 
ČR ZEMĚ BEZDOMOVCŮ. 
A TAkY: VSTUPENKOV. 
.. 
!!! TÁHNĚTE DO ŘITI S VAŠIMI KECY, VY IGNORANTI LIDSKOPRÁVNA POLITICKO/MEDIÁLNÍ, MEDIÁLNĚ POLITICKÉ, FAŠISTICKÉ_VŮČI LIDU_ČR SFÉRY!!! 
.. 
.. 
JIŘÍ PELÍŠEK

~~

~~

3.5.2023.. POJEM: SVOBODA

TEDY ANI MÉDIÍ, ANI V POLITICKÉ SFÉŘE LIDÍ V NICH, NEMŮŽE BÝT POJÍMÁN, AKCEPTOVÁN, ABSOLUTISTICKY. JE LI TOMU TAK, BÝVÁ Z TOHO NEJEDNOU ZVRÁCENOSTNÍ CHOVÁNÍ AMORÁLNÍ, I FAŠISTICKÉ RŮZNĚ, POSTRÁDAJÍCÍ SLUŠNOST V JEJÍ ŠÍŘI, ETIKU.. 

ANI LIDÉ V MÉDIÍCH, NOVINÁŘI/NOVINÁŘKY, NEJSOU NIKDO Z NICH BOZI, BŮH.. BYŤ SI NA TÓ RÁDI NEJEDNOU HRAJÍ. SPOLEČNOST, KTERÁ DOVOLUJE, MÁ ABSOLUTISTICKTÝ  PŘÍSTUP K POJMU: SVOBODA, SE NEMŮŽE DIVIT V DŮSLEDCÍCH AŽ I BRUTÁLNÍM ZVRÁCENOSTEM, VČETNĚ AGRESORSKO FAŠISTICKÝCH RŮZNĚ ÚTOKŮ, VÁLKY RŮZNÝCH TYPŮ, I KONVENČNÍ NEVYJÍMAJE. NEBOŤ LIDÉ MÍVAJÍ RÁDI DĚLAT SI RŮZNĚ
 POCIT MOCI.. MOC.. NAD DRUHÝM, NAD DRUHÝMI, NAD OSTATNÍMI.. KAŽDÝ Z TĚCHTO TAKOVÝCH PO SVÉM SI.. TEDY RŮZNĚ. COŽ SE I SNADNO ZVRHÁVÁ RŮZNĚ.. NEJEDNOU I AŽ: HRŮZNĚ.

~ ~

3.5.2023.. TÉMA: TAK ZVANÁ DŮCHODOVÁ_REFORMA V ČR 2023.. 

JAKÉKOLI VÝMYSLY, VLÁDNÍ, HESLA, VÝKŘIKY, USTANOVENNÁ LEGISLATIVA, NORMY, ZÁKONY..POLITICKÉ TOHOTO TYPU SPOLU SE STÁLE TRVAJÍCÍM TÍMTO HNUSEM: https://AUTOGENOCIDA.CZ JSOU JEN A JEN DALŠÍMI FAŠISTIC_VLNAMI OBLBOVÁNÍ LIDU STÁLE AUTOGENOCIDNĚ. !!!PRYČ S TAKOVÝMIHLE  Z POLITIKY, ZE  STÁTNÍCH FUNKCÍ !!! 

https://FATAMORGANA.LIVE

~~

2.5.2023.. PRAZÁKLAD DUCHA  SLOVENSKA I ČR JE: ČESKOSLOVENSKO. DNES JIŽ OFICIÁLNĚ NEJSOUCÍ. Z DUCHA ČESKOSLOVENSKA SE TAK STAL JAKÝSI MRZÁK.. NEMRTVÝ, LEČ POHŘBENÝ. TOMU ODPOVÍDÁ I SITUACE, KAM SE JEN PODÍVÁM V ČR, JAK MI SDĚLUJÍ I LIDÉ ZE SLOVENSKA. FAŠISTICKÉ VŮČI LIDU PAPALÁŠSKÉ ZÁJMY PŘEVÁLCOVALY ZDRAVÝ ROZUM, PROSPERITU..LIDSKOU DŮSTOJNOST NEJEDNOU, ZDRAVÍ, ŽIVOT. A FAŠOUNI TI, KASTOVÍ, MACHRUJOU, JACÍ ŽE MISTŘI SVĚTA JSOU.. NA ZDECHLINĚ SI TÉ.. NA NÍ VŠAK SAMI STALI SE TAKÉ S NÍ ZDECHLINOU TOU.. I KDYŽ SI TO UVĚDOMIT NECHCOU. / http://ABCD4LIFE.org

GREEN_FOR_LIFE ( with: CHARTA_1_OSN  )!!! 

~~

1.5.2023.. JAK TAK POZORUJI DĚNÍ V ČR, ČESKOU I NEJEDNOU STUPIDNÍ CHOVÁNÍ, VYJADŘOVÁNÍ, V I IGNORANCI MÉHO PÍSMA, V PROSTORU MEDIÁLNÍM, I POLITICKÉM, HUMORNĚ, LECKDY TAK I VCELKU NECHUTNĚ.. PRODCHNUTOU PRVKY FAŠISMU VŮČI SOBĚ I LIDÍ NAVZÁJEM, I NEJEDNOU VE ŠKODOLIBOSTI, ZÁJMY LIDÍ, PRIORITNĚ, OBÁVÁM SE, ŽE S TAKOVÝMHLE SRDCEM EVROPY, SVĚTA, LIDSTVU NA ZEMI PLANETĚ POMOCI NENÍ. 

~~

1.5.2023..JAKÁ BUDE V ZÁKLADU KOREKTNÍ, VHODNÁ, POLITICKÁ STRANA ČI HNUTÍ VŮČI LIDU ČR??


POLITICKÁ STRANA ČI HNUTÍ KOREKTNÍ, VHODNÁ, VŮČI LIDU_ČR BUDE MÍT PRIORITOU LIDSKÁ PRÁVA A ZDRAVÍ LIDU, SE SEPSANÝM POLITICKÝM PROGRAMEM, OBSAHUJÍCÍM ODSTRANĚNÍ AUTOGENOCIDNĚ MAFIJNĚ VYMAHAČSKÉHO LOBBY : https://AUTOGENOCIDA.CZ

MINIMÁLNĚ ALESPOŇ ZPŮSOBEM, JAK V BLOGU TOM.. (V DUCHU POZITIVNÍM MÉHO_PÍSMA "PRO_ZDRAVÍ, PRO_ŽIVOT, PRO LIDSKOU DŮSTOJNOST) POPISUJI.. PŘIKAZUJI. 
OD OSTATNÍCH POLITICKÝCH STRAN A HNUTÍ JE VHODNÉ SE DISTANCOVAT. 
PROZATÍM O ŽÁDNÉ TAK VHODNÉ, KOREKTNÍ VŮČI LIDU_ČR POLITICKÉ STRANĚ.. PRO ČR.. NEVÍM.
LZE VÍDAT, VNÍMAT, SPÍŠE PROSTŘEDÍ POLITICKÉ/POLITICKO_MEDIÁLNÍ NEJEDNOU FAŠISTICKO_BEZPÁTEŘNĚ VŮČI LIDU_ČR KŘIVÁCKÉ. 

 ~~

 1.5.2023.. NÁSILÍ

MÁM NA TOTO TÉMA TAKOVÝTO NÁZOR:
SITUACE V OBLASTI TOHOTO TÉMATU ZAŠLA V ČR JIŽ PŘÍLIŠ, PŘESPŘÍLIŠ.. DALEKO. 

 NÁSILÍ.. AGRESORSKO FAŠISTICKÉ V JAKÉKOLI PODOBĚ (LEGISLATIVNÍ, PSYCHICKÉ, FYZICKÉ.. I DĚTÍ VŮČI SOBĚ NAVZÁJEM) JE NUTNO CO NEJPŘÍSNĚJI A BEZ PRŮTAHŮ PO JEJICH PROKÁZÁNÍ, PROVĚŘENÍ, TRESTAT, POTÍRAT. 
A NE, NAPŘÍKLAD, ŽE JÁ POUKAZUJI CCA OD ROKU 2012 NA FAŠISTICKO MAFIOZNĚ AUTOGENOCIDNÍ LEGISLATIVU VŮČI LIDU ČR VIZ INFO NA: https://AUTOGENOCIDA.CZ
A VŠEM JE FUK. 
TAKOVÉ PROSTŘEDÍ JE PODHOUBÍ PRO DALŠÍ FORMY RŮZNĚ SE ROZRŮSTAJÍCÍHO FAŠISMU. JSME SRDCEM EVROPY, SVĚTA, TEDY I S ROZŠIŘOVÁNÍM SE TAKOVÝCH, I JINÝCH ENERGIÍ NEJEN V EVROPĚ ALE I ŠÍŘEJI V KOSMU, NA ZEMI PLANETĚ.
Z TAKOVÉHO PROSTŘEDÍ SE RODÍ, ROSTOU, VYRŮSTAJÍ NAPŘÍKLAD: PUTINOVCI, PRIGOŽINOVCI.. IS PŘÍZNIVCI.. A JINÍ. ATD, ATP. 
.. 
JE NUTNO TŘEBA I POLICEJNĚ, TŘEBA I S POMOCÍ ARMÁDY, ZBAVIT.. ZBAVOVAT.. LIDÍ STÁTNÍCH, I JINAK POLITICKÝCH FUNKCÍ, Z I MÉDIÍ, TAM, KDE JE PROKAZATELNĚ Z JEJICH STRANY FAŠISMUS VŮČI LIDU. 
.. 
JE NUTNÉ NÁSILÍ, FORMY JAKÉKOLI FAŠISMU, POTÍRAT, TRESTAT, V ZÁRODKU.. V ZÁRODCÍCH, NEČEKAT AŽ TO VYHNIJE, JAKO SE TÓ DĚJE V SOUČASNOSTI. 
.. 
ŘEČ JE TEDY I O TAK ZVANĚ ODVOLATELNOSTI POLITIKÚ/POLITIČEK. POLICIE V KOOPERACI I S ARMÁDOU BY SE JICH NEMĚLA PTÁT. TYTO BEZPEČNOSTNĚ OBRANNÉ SLOŽKY SLOŽILY PŘÍSAHU SLUŽBĚ LIDU. 
NIKOLI FAŠISTICKÉ MAFII.
..
ŽIJEME VE STÁTĚ ČR.. FAŠISTICKÉM.. SE VŠEMI DŮSLEDKY Z TOHO PLYNOUCÍMI, A MÁ TO VLIV I NA MORÁLKU, UTVÁŘEJÍCÍ SE V DĚTECH, V MLÁDEŽI NEJEDNOU. 
.. 
V PŘÍPADĚ NEUPOSLECHNUTÍ ZDE UVEDENÝCH MÝCH PŘIKÁZÁNÍ JE PŘEDPOKLAD BUDOUCNOSTI LIDU.. LIDSTVA.. ZNAČNĚ NEBLAHÝ.
..
PODRŽTE SE, LIDÉ PLANETY ZEMĚ DOKUMENTU: VŠEOBECNÁ DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV OSN SPOLU S CELOSTNĚ MÝM_PÍSMEM.. I VÝUKOVĚ DĚTEM, STUDENTSTVU.
..
NEHODLÁM SI ZVYKAT, ZVYKNOUT, NA FAŠISTICKÉ MANÝRY MNOHÝCH.. LIDÍ Z POLITIKY, Z MÉDIÍ. TITO MUSEJÍ BÝT ZBAVENÍ FUNKCÍ, PROPUŠTĚNÍ ZE ZAMĚSTNANECKÝCH POMĚRŮ.. Z I JINAK PRACOVNĚ PRÁVNÍCH VZTAHÚ, PŘÍPADNĚ S NIMI MUSÍ BÝT UKONČENA SPOLUPRÁCE TŘEBA NA ŽIVNOSTENSKÝ LIST COBY OSVČ!!! 
.. 
O TOM, ŽE SI NEPÍŠI PRO SRANDU KRÁLÍKŮ, O TOM JSTE SE VŠICHNI UŽ MOHLI PŘESVĚDČIT. MOJE JASNOZŘIVÉ PŘEDPOVĚDI SE PLNÍ. 
BUĎTO LIDÉ BEZPEČNOSTNÍCH, OBRANNÝCH, SLOŽEK STÁTU, SPOLU S DALŠÍMI, RÁZNĚ UKONČÍTE FAŠISMUS VŮČI LIDU ČR O KTERÉM PÍŠI, ZPÚSOBEM O KTERÉM PÍŠI ( https://AUTOGENOCIDA.CZ), NEBO SI LIDSTVO KOLEDUJE O ZNAČNÝ TREST KOSMU/KARMICKÝ.. COŽ SE MŮŽE PROJEVIT I NIKOLI JEDNORÁZOVĚ, OPRAVDU RŮZNĚ, A TAKY LZE POZOROVAT, ŹE UŹ SE TÓ RŮZNĚ I DĚJE. 
LIDÉ SESAZENÍ Z FUNKCÍ, Z PROFESÍ ODSTAVENÍ, TAK, NECHŤ JSOU I TRESTNĚ STÍHANÍ. 
.. 
NAPŘÍKLAD PAVEL_BLAŽEK, KTERÝ MÁ ZDE UVEDENÝ FAŠISMUS SPOLU S DALŠÍMI NA SVĚDOMÍ, BYL DLE MI DOSTUPNÝCH INFORMACÍ V ROCE 2013 SPOLU S PETREM_NEČASEM POLICEJNĚ SESAZEN Z MINISTERSTVA SPRAVEDLNOSTI ČR. 
JE O 10LET VÍC, A JE TAM TENHLE MAFIÁN ZNOVU. JAK JE TO VŮBEC MOŽNÉ ??!!!
 JE PONĚKUD ZNAČNĚ NAIVNÍ SI MYSLET, ŽE SI LID.. LIDSTVO.. BEZPEČNOSTNĚ VYSTAČÍ POUZE S POTÍRÁNÍM TAK ZVANĚ DOMÁCÍHO NÁSILÍ.
 
 ~~

1.5.2023.. BUBU:

S POLITIKY NETANČÍ PRÝ.., NÓ, JÁ TAKY OBVYKLE NE. VÍDÁM DĚTI SE I RŮZNĚ ŠKRTÍC, DO OBLIČEJE SE PŘI TOM KOPAJÍC, V POVZDÁLÍ.. A SE PŘI TOM I ZÁBAVNĚ SMĚJÍC.. V CENTRU PRAHY, UPROSTŘED DAVŮ LIDÍ.. NEJEDNOU. BUBU: VÍŠ.. ZÁBAVA ČESKÁ ČASTOKRÁT PRO MNE NEBÝVÁ OD MALA ZÁBAVNÁ. 

VBOČENÉ PALCE U NOHOU MÍVAJÍ PODLE MÉHO LAICKÉHO NÁZORU PŘÍČINU SVOU V NARUŠENÍ pH DLOUHODOBĚ NEPŘÍZNIVOU STRAVOU, STRESEM..( https://FATAMORGANA.LIVE)

 MYSLÍM, ŽE HUMORU O ZALEPENÉ PUSE A PODOBNĚ SI ČR UŽILA SE SPOLKEM MILIONCHVILEK.CZ PŘEHRŠLE, A UŽÍVÁ SI PLODŮ TĚCH DOPOSUD. 4ROKY JSEM JIM SDĚLOVAL, ABY NECHALI ODS COBY FAŠOUNY BÝT. ZATANČILI SI I PŘESTO SPOLEČNĚ ,,SVOU". NO, DÍKY, BUBU.. ZA TVÉ A SPOL SI I FAREBNÉ, FAREBNĚ I VESELÉ JSOUCNO. CO SE TÝKÁ ŠPERKŮ, POZORUJI JE, MÁM ZA SEBOU STUDIUM KAMENŮ CO DO PRÝ ÚČINKŮ ZDRAVOTNĚ, ALE ŠPERKAŘSTVÍ BYŤ SE MI I LÍBÍ COBY UMĚNÍ, ASI MOC NEROZUMÍM. 😉💖✨

~~

30.4.2023.. JISTOTA:

JISTÉHO DNES NEMÁŠ NIC. JELIKOŽ KOSMOS JE PROSTŘEDÍ V EVOLUCI, V POHYBU.. TEDY KROMĚ NUTNÉHO PŘECHODU TVÉ DUŠE TRANSFORMAČNĚ SI.. PODLE TOHO I JAK ŽILA, I PODLE KARMICKÉ TAK ZÁTĚŽE. 
NO, LIDÉ POTŘEBUJÍ MÍT JISTOTY CO NEJVĚTŠÍ. SOCIÁLNÍ, LÁSKY.. 
JENŽE.. LÁSKY MAJ NOŽIČKY, MOHOU KDYKOLI ODEJÍT.., MOHOU TAKÉ PŘIJÍT.. MOHOU TAKÉ S TEBOU TI MILÉ ZŮSTAT. 
VLÁDY MÍVAJÍ RŮZNĚ VRTOCHY, TU TŘEBA FAŠISTICKÉ ČI JINAK SOBECKÉ.., LENIVÉ VŮČI LIDU.. PAPALÁŠSKÉ.. 
NO PŘESTO SE.. ALESPOŇ LECKY NA OKO.., SNAŽÍ.. I RŮZNĚ LIDÉ VE SLUŽBÁCH OSTATNÍM, MÍT CO NEJLEPŠÍ například RATING. LECKDY JIM.. VLÁDÁM, INSTITUCÍM..LIDEM V NICH.. VŠAK ANI TÓ ZA ANI TROCHU NÁMAHY NESTOJÍ. 
TI NEJVĚTŠÍ V TOM LENIVCI VLÁDNÍ I LECKDY NEVLÁDNÍ SE CHÁPAJÍ RŮZNĚ FAŠISTICKO ÚTOČNĚ AGRESORSKY ZBRANÍ VŮČI BLIŽNÍM NA ZEMI.. S CÍLEM SI TAK UZURPIT PAPALAŠÍ.

TEDY ZÁLEŽITOSTI PRÁVNÍHO STÁTU JSOU VELMI ÚZCE SPJATÉ S DODRŽOVÁNÍM, RESPEKTOVÁNÍM, LIDSKÝCH PRÁV, UKOTVENÝCH ZEJMÉNA V DOKUMENTU
 
 VŠEOBECNÁ_DEKLARACE LIDSKÝCH_PRÁV_OSN 
 
SPOLU S DALŠÍMI V ČASE LIDSKOPRÁVNÍMI DOKUMENTY..ZE STRANY STÁTŮ, VLÁD, INSTITUCÍ VŮČI LIDU. 
 
LID MÁPRÁVOT TO VYŽADOVAT, VYMAHATELNĚ.
 
NO A MÁME TAKÉ POJEM: SLUŠNOST.. POJEM TEN ŠIROKOSPEKTRÁLNÍ, NA KTERÉM JEDINĚ LZE STAVĚT CO NEJUDRŽITELNĚJŠÍ 
JAK ŽIVOT, TAK I REALITU LIDSTVA.
 
~~
~~

´HUMAN RIGHTS 4.LIVE´  ( ČÁST 1 . )

~~